| lexualex11 a întrebat:

in telefon am aplicatia Magazin Play, de acolo am descarcat The Sims Official Magazine. Acum intrebarile mele sunt:

1)The Sims Official Magazine e un joc? Daca da cum il joc? L-am deschis si am descarcat pentru el The sims 3 island paradise, mi-a aparut un intro (dupa ce s-a descarcat) care a tinut cateva secunde apoi a aparut niste instructiuni...Deci cum il joc daca este un jioc?

2) Cand caut The sims pe Magazin Play imi apare : 1.The sims 3 (costa bani deci nu) 2.The sims Official Magazine (il am ) 3. LG Game pad:The sims FreePlay 4. Tips for The Sims 2014
Care dintre acestea sunt jocuri? Si care e mai bun dintre ele?

1 răspuns:
| Modo2102 a răspuns:

Pentru a fi sigura ca iti va merge iti recomand the sims 3( cel pentru care trebuie sa platesti) ✌️