Întrebare recomandată | StrYkeRs a întrebat:

Recent am cumparat telefonul Vodafone Smart II telefonul este super nu-i pot reprosa absolut nimic in afara de faptul ca nu pot sa ii schimb limba am Engleza, Spaniola, Franceza, Italiana, turca si alte cateva dar nu am Romana. Imi puteti spune cum as putea sa adaug si Romana la aceasta lista?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca nu este cumparat din tara.Este adus de afara.Mergi la un service.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la service sa iti reinstaleze softul cu limba romana! Bafta.

| Aly42 a răspuns:

Nu poti adauga o alta limba. Asta poate doar la magazinele specializate.Dar e mai bine sa mergi la service, poate primesti altul in loc care are si optiunea "romana". Sper sa te ajute!