| HeLp222 a întrebat:

Recent am primit un telefon din Italia,insa cand incerc sa bag o cartela de Vodafone (din Romania) nu mi-o citeste. Imi apare SIM no exist sau asa ceva. Am incercat de asemenea si cu o cartela de Orange, si tot la fel. Telefonul fiind fabricat in Italia citeste numai cartele din Italia? Trebuie dus la decodat? Multumesc mult daca ma ajutati.

1 răspuns:
| User2 a răspuns:

Salut! Telefonul trebuie decodat cu siguranta.Te pot ajuta cu un program de decodat si anume wordlunlock calculator.Il gasesti pe google. Funda?