| StefaniaM a întrebat:

Hey vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg:galaxy s4, HTC one sau Nexus 5. Voi ce imi recomandati? Sau daca voi mai stiti alte telefoane performante mi le-ati putea recomanda. Funda!

P.s.Sa nu fie foaaaaarte scumpe...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one, il detin de 1 an si merge perfect

| ubox7007 a răspuns:

Nexus 5, clar este un telefon conceput de google si facut de LG, oricum google are grija ca din punct de vedere al software-rului sa mearga impecabil. Pana si gta sa iti merge mult mai bine pe Nexus 5 decat pe orice alt telefon prezentat mai sus

| DataSoft a răspuns:

HTC one M8 e super telefon.

| Kampion a răspuns:

Toate sunt bune. Ca sa vezi care e mai bun cauta pe youtube fiecare telefon si apasa pe videoclipul cu review si vezi care e mai bun. Care are mai multe facilitati. Baftawinking

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand cu foarte mare incredere acest telefon: http://www.emag.ro/......DMXF1BBBM/
Eu il detin si nu am avut nici o problema cu el.
Succes!;)

| Ady2000Ady2000 a răspuns:

Si eu mi-am luat astazi un S4 happy
Sincer conteaza mult si ce cauti la un telefon: HTC One (Muzica/Design elegant)
Nexus 5 (Performanta)
Sgs4 Are cate putin din toate happy
Alte variante ar fi Note 2 (Cam mare)
sau Lg G2 (Un telefon foarte frumos dupa mine si ok ca si performante)
Bafta cu alegerea!

| Marian_Alin_1992 a răspuns:

Poti incerca Sony Ericsson Xperia Z e foarte bun telefonul, daca nu eu din lista ta as alege Samsung galaxy s4.