| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am un telefon Huawei U8180 si am dat pe resetare date fabrica si aceasta optiune mi-a sters toate datele din telefon. Am pierdut toate contactele si conversatiile din telefon. Se mai pot recupera aceste date? Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ai sincronizat datele cu contul google nu prea ai ce sa faci, ai pierdut tot.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| ioanoanea15 a răspuns:

Din pacate pentru tine nu se poate, trebuia sa te gandesti sa faci un backup sau sa le salvezi undeva in vreun cont google inainte de a da reset.