| sweet1399 a întrebat:

Hi! Cat costa un iPhone 4S de 8gb la Domo? Si imi sunt de ajuns 8 gb, adica nu sunt prea putini?

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.domo.ro/......_8GB_Black
e 1550. Vrei parerea mea: nu merita nici daca era 800 lei...

| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Pretul la domo este cam de 15 milioane jumate sau 1550 lei.
Uite link-ul aici:http://www.domo.ro/......_8GB_Black
Iti sunt de ajuns 8gb,depinde si de ce ai nevoie,multe jocuri,poze,muzica, dar in principiu iti ajung. Telefonul este destul de bun dar sensibil, il poti sparge foarte repede. Galaxy-urile sunt mult mai rezistente, mult mai performante, decat materialele folosite sunt mai de calitate la iphone.
Bafta!

| MariusSB a răspuns:

Buna

Scuze ca iti distrug visul..dar..de ce vrei iPhone 4s.e varza... daca l-ai scapat o data ii faci inmormantarea.Nu se poate personaliza..iti garantez ca in max 1 sapamana te-ai plictisit de el.

http://www.domo.ro/......_8GB_Black

1.549,90 lei

Multa bafta!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru MariusSB):

S3 e 1100 leilaughingsi o saracie de iphone 4s 15? dafuq

| sweet1399 explică (pentru MariusSB):

Si crezi ca un Samsung galaxy S4 ar fi mai bun? Adica, nu stiu ce sa fac si cam am nevoie de ajutor.

| MariusSB a răspuns (pentru sweet1399):

Samsung Galaxy S 4 este net superior oricarui iPhone prezent, cu exceptia lui 5s care e mai rapid in deschiderea aplicatiilor si navigarea WEB.Deci un mare DA pentru Galaxy S4

| SpeedRun a răspuns:

Prețul este undeva la 1500, dar 8GB sunt prea puțini pentru iPhone pentru ca majoritatea aplicațiilor in AppStore au peste 100MB, iar jocurile undeva la 500MB, asa ca 16GB ar fi ok, asa am si eu si imi sunt de ajuns.

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Buna cum ai vazut si tu la comentariile de mai jos este cam praf, eu cel putin am avut 2 iphonuluri 3gs unul de 32 de giga si unul de 16 dar, primul s-a stricat imediat, iar al doilea, l-am dat pe un Samsung galaxy s gtl9000 de 8 giga, iti spun ca 8 giga iti asunge cu tot cu muzica, jocuri, etc, un prieten o luat cu 15 milioane Samsung galaxy s5 nou original nout de la cineva care avea nevoie de bani, deci iponul este bun numai de mandrie ca are marul pe el dar in rest nu prea, fa ce vr, funda?

| XxXAbigailXxX a răspuns:

Si mie mi-ar placea un iphone de genul asta. Uite linkul:http://www.domo.ro/......+4S+de+8gb