| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Exista o aplicatie(telefoane) pentru camera foto din care sa te fotografiezi din fata, cu ecranul? Cred ca camera retrovizoare se numeste. Eu am un telefon Orange Stockholm iar in coltul din stanga sus se observa 2 cerculete mov.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se spune camera secundara.Al tau nu are asa ceva.Deci nu poti face ceea ce vrei tu.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Acest telefon nu dispune de o camera secundara. Detalii despre specificatiile acestui telefon, gasesti aici: www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-stockholm.

Cu prietenie,
Orange Helper

| DanyEL24 a răspuns:

Nu ai cum sa faci selfie cu ecranul!

| fucker112 a răspuns:

Nu pentru ca nu ai cameara secundara uite aici toate specificatiile:

http://www.gsmarena.com/orange_stockholm-4082.php