| XxRoByXx0O a întrebat:

Hi TPU ieri mi-am cumparat un Nokia Lumia 520 si cand am vrut sa il conectez la Pc (ARE XP PC-ul), imi spune ca nu se paoe conecta hardware Nokia lumia 520... Cum il fac sa mearga?

1 răspuns:
| Servicetel a răspuns:

Salut, in primul rand trebuie sa iti instalez Zune pentru el ca sa poti conecta acel telefon la calculator. Programul il iei de aici: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=27163 dupa ce il instalezi dai un restart la calculator, pornesti programul si conectezi telefonul, ar trebui sa functioneaze acum