| Tanase_Andreea_1994 a întrebat:

Hi TPU!
Imi puteti spune si mie cele mai noi si convenante telefoane ca pret?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai performant telefon de pe piata ca si performanta, este Vodafone Smart 4 Turbo, unde in pretul de 160 euro, ai un procesor quad-core, memorie ram de 1gb, tehnologie 4g LTE, unde rar mai gasesti pe un telefon de 160 euro, camera foto foarte buna, ultima versiune de android 4.4 KitKat. Recomand cu cea mai mare incredere : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-turbo-negru
Bft! :)