| anonim66231 a întrebat:

Hi TPU,Se mai poate găsii HTC hd nou?, si as mai vrea sa stiu ce părere aveți despre el, este dual-sim? Pana la urma are android sau Windows mobile?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de care model!
Sunt mai multe :
https://www.google.ro/#q=HTC+hd

Precizează EXACT la ce model te referi, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| Radeas1 a răspuns:

Eu nu ii inteleg pe oamenii care vor telefoane vechi. E un telefon vechi de 6 ani, nu se mai prea poate numi smartphone, nu face prea multe. Si nu, nu e dual-sim. Poti pune Android 2.3 dar nu se mai prea fac aplicatii pentru aceasta versiune de android, plus ca iti trebuie drivere, nu o sa iti mearga chiar totul.
Eu zic ca per total nu se merita. De ce? Pt ca e un telefon vechi, cu care nu prea mai poti naviga foarte decent pe net, un telefon la care nu se mai gasesc aplicatii mai ales daca are windows mobile, sau gasesti, doar vechi. Si daca are android tot aplicatii vechi gasesti.
N-are camera frontala. Suntem in 2015 si are touchscreen rezistiv, de ala vechi cu care se umbla cu pixu, si cu degetu mai greu. Ti-am enumerat destule motive? Daca il iei doar pentru camera ia un aparat foto, mai. Eu zic ca daca dai 250-300 lei pe el iti arunci banii pe fereastra. Mai strange 200 de lei si iti iei ceva nou, mult mai bun si mai functional ca vechitura aia. Eu nu zic ca cine il are trebuie sa il arunce, dar nu se merita sa il cumperi in 2015.

| sorinel22 a răspuns:

Am avu

| sorinel22 a răspuns:

Am vit eu HTC hd2poti pune tu android fără probleme e ff ușor nu stiu daca găsești nou da poti lua de pe tocmai ca noi si sunt bune mai ales la camera as da orice tel Pt camera aialaughing

| anonim66231 explică (pentru sorinel22):

Da,pai de-aia are camera buna vorba ta, sa stii ca m-am uitat dar pe olx maxim 450 lei (dar iti da tot la el), dar majoritatea le vând cu 200-300 RON, este si mare. happy

| sorinel22 a răspuns:

Fata de un iPhone 4s da e chiar mare țin iPhone in mana si e micuț rau HTC hd2e ff rezistent e ok se mișca bine doar stai prost la capitolul memorie daca ai un card de 8.16e perfect telul chiar ți-l recomand cu caldura happy ia de pe tocmai ca eu am luate acolo vechiul HTC hd2cu250nou nouț in cutie accesorii tot