| Madalina4ever a întrebat:

Hi, TPU. Telefonul meu, Alcatel one touch x'pop, mi se tot blocheaza asa din senin. Intru pe facebook spre exemplu si se blocheaza si nu raspunde la comenzi, merge decat sa ii scot bateria. Da, nici nu mai primesc mesaje si nici macar nu pot trimite... ieri imi mergea asa bine, ah. Dau fundaaaa.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Fiindca e un dezastru de telefon. Cam toti care le au se pling de probleme de genul asta, din pacate. sad