| LoveMadScience a întrebat:

Htc desire 500 sau Allview V1 Viper?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lasa HTC-urile. Htc e firma buna da nu fac telefoane foarte bune pentru pretul lor. Ia-ti Allview V1 Viper sau Allview P7 extrem are procesor octa core big grin E tare sau Allview x1 soul e cel mai bun de acolo la banii aia.

| doreal a răspuns:

Eu am HTC desire 500 se merge foarte bine, nu are lag, sense 5.0 isi face treaba, doar ca nu are protectie si trebuie din prima sa iti pui folie. Are un design foarte frumos si daca vrei sa iti iei, i-ati pe un albastru cu alb (asa il am eu). Allview ti-as spune sa iti iei si nu, multi se plang de ele, colega mea avea o tableta si nu i-a mers dupa un timp ecranul. A trebuit sa o trimita in Bucuresti, au dat vina pe ea ca a strcat ecranu dar pana la urma s-a dovedit ca tableta nu era buna. Am intrebat-o daca ar mai vrea sa isi ia din gama Allview si a spus ca nu. Acum nu vreau sa le fac reclama proasta dar daca vrei sa iti iei un Allview documenteaza-te mai bine.

| piratuu a răspuns:

Allview V1 Viper. Are mai mult RAM, ecran mai mare si are procesor bun.

| BlackNinja a răspuns:

Parerea mea este ca V1 Viper e mai bun.Amandoua sunt cam la fel doar ca V1 Viper are memorie mai multa si ecranul mai mare.