| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Htc m8 sau Lg g3? Ajutati-ma, argumentati raspunsul, de de ar trebui sa aleg acel telefon! Multumesc

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,sa iti dau niste pareri:
-LG G3 are luminozitatea mai mica;
-Bateria-la capitolul vorbire, LG domina, poti vorbi pana la 26 de ore iar la HTC 20 de ore; la internet, HTC suporta pana la 9 ore de navigare in timp ce LG pana la 7;
La capitolul performanta, HTC a scos peste 37 000 de puncte iar LG aproape 33 000(32 780)pct la AnTuTu.
La navigarea pe web si la camera LG G3 este mai bun, la calitate audio tot LG este mai bun iar la difuzor, HTC One(M8)se aude un pic mai tare.
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune.

| AlexL28 a răspuns:

Oricare l-ai alege, o sa fi fericit cu el, dar eu iti recomand G3-ul, ecran mai mare si mai bun, baterie mai buna, camera mult mai buna, Android mai aproape de Stock.

| FanLenovo a răspuns:

Iti sugerez LG G3.

Camera face poze incredibile din cate am vazut, rezistenta foarte ridicata.

Singurul dezavantaj este ecranul mult prea mare.

| Intrebareaa a răspuns:

HTC m8,, este mai bun bateria țineai mult este mai mult admirat mai nou...

| Intrebareaa a răspuns:

Eu HTC e mai bun baterie mai buna eu tot i-l am si tine ft mult, si camera e ft buna face foto clare si i-l recomand