| kokos3l a întrebat:

HTC One Max sau HTC One? Nu conteaza marimea ecranului, dar ce are mai bun ceva unul fata de celalaltul. Sau sa mi recomandati alt telefon si de ce.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Note 3 are plasticul pe spate ca o imitatie de piele si nu se zgarie, HTC-ul se zgarie foarte repede si este si alunecos.Ce faci cu sunetul mai bun? Asculti muzica pe strada cu telefonul in mana?

10 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Pai HTC One Max are un ecran mai mare si putin mai diferit.Are densitatea pixelilor mai mica dar are Gorilla Glass 3 fata de Gorilla Glass 2 de pe One.In plus are si senzor de amprenta pe spate sub camera si cam atat, in rest sunt identice telefoanele.P.S-senzorul de amprenta merge cam 70% din utilizari

| kokos3l explică (pentru hp8510p):

Da... ai dreptate, dar din HTC One Max si Note 3? Care e mai bun, design, etc... care l-ai alege si de ce.

| hp8510p a răspuns (pentru kokos3l):

Note 3 fara discutie.Hardware de exceptie, ultima versiune de android, S-pen si multe altele. Dupa parerea mea Note 3 este cel mai bun telefon

| kokos3l explică (pentru hp8510p):

Da... dar e din plastic, iar One Max e din metal, sunet mai bun... astea nu conteaza?

| kokos3l explică (pentru hp8510p):

Bravo... Multumesc, vad ca te pricepi, esti cumva reprezentat sau de asta cu IT?

| hp8510p a răspuns (pentru kokos3l):

Nu.Sunt doar pasionat de IT

| hp8510p a răspuns (pentru kokos3l):

Note 3 are plasticul pe spate ca o imitatie de piele si nu se zgarie, HTC-ul se zgarie foarte repede si este si alunecos.Ce faci cu sunetul mai bun? Asculti muzica pe strada cu telefonul in mana?

| coztel5437 a răspuns:

Uita-te la asta:http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5704&idPhone2=5313

ca specificatii HTC one max este mai bun decat one...tu decizi!

| EnTuZiAsM a răspuns:

Iti recomand un LG optimus me p350
e foarte bun... eu am si chiar e bun

| hp8510p a răspuns (pentru EnTuZiAsM):

Tu de unde ai mai aparut cu telefonul ala? Compari mere cu pere.Pe telefonul ala merge angry birds? Htc One si One Max fac parte din alta categorie, sunt telefonane High-End

| fictionperson a răspuns:

LG Optimus 4xhd. Eu am unul si il ador! http://www.telportal.ro/telefon-LG_Optimus%204X%20HD%20P880.htm
Sau daca vrei un HTC din cele doua, One X e clar mai bun. Poti sa mai incerci un Samsung Galaxy S3.
Oricum e alegera ta. Sper macar ca te-am ajutat cu ceva