| danutzcramu54 a întrebat:

Huawei este o firma buna.,? adica vreau sa cumpar un Huawei y 300 ce sfat imi dati sa cumpar sau nu?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Telefoanele Huawei sunt chinezesti dar bune

| VyrusEleven a răspuns:

Huawei este o firma care produce telefoane excelente cand este vorba de raportul calitate pret. Tehnologia este de varf, la un pret acesibil si are ca sistem operativ Android. Eu zic ca ai facut o alegere inteleapta. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos. Bafta

| xxx8 a răspuns:

Eu detin un Huawei ascend y 300 si e foarte bun calitatea materialelor este foarte buna camera foto excelenta doar ca pe noapte nu filmeaza tocmai bine...dar la jocuri nu te va dezamagi crede-ma merg aproape toate jocurile din market cel putin pe care le-am incercat eu cum ar fi red line rush care are o grafica excelenta si am ramas uimi ca acest telefon poate duce un astfel de joc deci da merita cumparat a si sa nu uit bateria nu te va dezamagiwinking

| Eclipse a răspuns:

Telefoanele Huawei is ok. nu stiu prea multe despre aceste telefoane, dar ti-as recomanda acest telefon. http://www.pcgarage.ro/smartphone/sony/xperia-e-c1505-black/

| lucianos222 a răspuns:

Salut, eu am un Huawei g7210 si se comporta grozav. Iti recomand aceasta firme de telefoane daca ti neaparat sa iti iei un Huawei. Sunt foarte rezistente si nu sunt asa pretentioasa ca samsungurile. Sper ca ti-am fost de ajutor! Ma poti rasplati si pe mine cu o funda? happy

| Alexxandruxx a răspuns:

Am inteles ca sunt bune, dar mie unu nu imi place design-ul. Dar sunt bune.