| Madayna a întrebat:

Imi apare in josul ecranului la telefon in stanga "Mod de siguranta". Ce inseamna si cum fac sa dispara?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna mod de sigurantă inseamnă că este blocat iar deblocarea se poate face doar punîndu i pinul corespunzător i intrind in meniu dezactivezi mod safe sau siguranta apăsind off.

| Madayna explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar telefonul imi merge foarte bine, de unde si pana unde trebuie sa introduc PIN-ul? Ca nu i-am facut nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Madayna):

Păi nu stiu, tu ai zis că nu il poti inchide pentru că ai pin, poate s a resetat si are nevoie de pin, nu cunosc situatia, dacă am gresit i mi cer scuze poate nu am inteles intrebarea ta. O zi bună.

| Madayna explică (pentru CristiDinBucuresti):

A disparut dupa cateva zile fara sa-i fac nimic.

| Madayna explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc oricum.

| miTzuliK93 a răspuns:

Inchide-l si redeschide-l. Daca nu merge asa, inchide-l, scoate-i bateria timp de vreo 5 minute, pune-o inapoi, redeschide-l.

| Madayna explică (pentru miTzuliK93):

Nu pot sa-l inchid pentru ca am PIN iar eu nu sunt acasa, nu-l stiu pe derost.