| portocala911 a întrebat:

Imi dati si mie niste site- uri de pe care pot descărca muzica pentru android gratuită?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu descarc de pe tubidy! Intri pe google si scrii "tubidy", dai click pe primul site si intr-un chenar scrii numele melodiei care te intereseaza! Cand ai gasit-o, dai click pe videoclip, iar apoi o sa-ti apara o lista cu descarca sau deschide.Dai pe descarca si gata, te poti bucura de melodie! Sper ca ai inteles si ca ti-am fost de folos!

Răspuns utilizator avertizat