| anonim_4396 a întrebat:

Imi gasiti si mia un cod de decodare al Alcatel Onetouch Pop C3,
Ca nu am gasit gratis si in limba romana, Am gasit cu PayPal, Am gasit vorbind in limba engleza, si am gasit cu coduri de decodat pentru alte telefoane

Funda! Nu imi raspundeti cu linkuri similare, cu linkuri de PayPal, si cu alte intrebari

1 răspuns:
| IamJoKeR a răspuns:

Poti sa te duci cu telefonul de unde l-ai cumparat si ii rogi sa ti-l decodeze asta daca vrei gratis, daca nu trebuie sa platesti ca sa ti- l decodezi singur, alte variante nu prea ai