| Kolors a întrebat:

Imi iese din Orange cloud. zice ca operatiunea nu a reusit si sa incerc mai tarziu.incerc in continuu dar tot asa zice.am Orange roya.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Kolors,

Iti recomand sa te asiguri ca ai aplicatia actualizata la zi si ca prima autentificare pe care o vei face sa fie prin internetul oferit de catre operatorul Orange, cu datele de autentificare din contul tau online Orange. Pentru asistenta, te rugam sa ne contactezi la 408 - Serviciul Orange Experts.

Cu prietenie,
Orange Helper

| mont a răspuns:

Ai cont de Orange cloud activ? Inclus in abonament? Internetul pe telefon iti merge in rest?

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns (pentru Kolors):

Atunci ia legatura cu suportul de la Orange, chiar si cu OrangeHelper de aici. big grin