| RubyBerserk a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un telefon care are capacitatea mai mare de 5000 mAh?
Lucrez la Bolt si chiar mi-ar trebui decat sa car o baterie externa dupa mine.

Răspuns Câştigător
| Tputpu35 a răspuns:

Bro,parerea mea sincera este ca Huawei urile sunt cele mai bune la baterie, tin cel mai mult, asa cred, cel putin

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si unul cu baterie de 5000 mAh sau sub, te tine daca nu stai sa te joci pe el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai dezinstaleaza din aplicatiile care consuma baterie, Facebook Instagram si tine doar aplicatiile care te ajuta in munca whatsap mesageria si vezi ca o sa te tina mai mult bateria.

| Anonimul151 a răspuns:

Poți sa îți cumperi un încărcător auto, și cât faci curse ții telefonul non stop la încărcat și așa nu se descarca.

De câte ori am mers cu Bolt, am văzut ca așa fac șoferii.

| KovacsB a răspuns:

De incarcator auto nu ai auzit?

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Https://www.cu-reduceri.ro/......-5161.html
22000mAh - 2100 lei
https://www.cu-reduceri.ro/......-5211.html
1500 lei - 15 000 mAh