| DeliaSiPunct a întrebat:

Imi puteti da un site de unde sa-mi cumpar Samsung Galaxy S3, nou, dar putin mai ieftin? big grin

2 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Putin mai iefti si sa fie nou, nu prea cred ca gasesti. Dar telefoane folosite si care situatia e ca si cum ar fi noua gasesti. Eu am cumparat un telefon folosit si merge ca nou. N-ai ce pierde. Doar sa-l testezi inainte de a cumpara.

| vladelvis a răspuns:

Un site ar fi http://www.alin-gsm.ro/......pret-minim sau okazii sper ca te.am ajutat! Bafta!