| mariusraduica a întrebat:

Imi puteti spune numele real al telefonului utok 351d? Stiu ca este o chinezesc si rebranduit insa vreau sa stiu numele lui adevărat.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Potrivit site-ului producatorului, telefonul se numeste: UTOK 351D Pearl
Sursa: http://www.utok.ro/seria-300/utok-351d-pearl

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Pai asta e numele lui adevarat. Utok 351d

| mariusraduica explică:

Pai asta e rebranduit. Firma de la care a fost furat numele ma intereseaza. Am văzut alte modele de utok care erau produse de o firma ruseasca daca nu ma insel highscreen. Pe al meu nu l-am găsit acolo. Ma intereseaza sa iau un rom cu android 4.4. Ma puteti ajuta cu un site?