| Nimeni10 a întrebat:

Imi recomandati si mie un telefon smartphone pana in 300-350 de lei, sa fie cat de cat bun.

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Daca nu te deranjează lipsa led flash ii ok

| Nimeni10 explică (pentru notefree):

Dar care e mai bun HTC sau Karbonn?

| Nimeni10 explică (pentru notefree):

Degeaba a disparut oferta costa 550 de lei, baga-mi-as**** in eMAG-ul lor.

15 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Http://m.emag.ro/......DP4XLMBBM/
As spune ca asta te va multumi dar da ca mai poti pune putin iti recomand pe asta http://m.emag.ro/......DZC9BMBBM/

| Nimeni10 explică (pentru notefree):

Stii cat tine bateria?

| Nimeni10 explică (pentru notefree):

L-as lua pe pe ala 369 de lei, dar nu am auzit niciodata de "Karbonn".

| notefree a răspuns:

Nu este mai bun ca karbonn alegerea ta ce model vrei eu tiam recomand karbonn pentru android stock

| Nimeni10 explică (pentru notefree):

Chiar nu stiu ce sa aleg sad

| notefree a răspuns:

Mergi pe karbonn android stock
Si face parte din programul android one demarat de google adica telefoane de buget cu actualizări la zi

| Nimeni10 explică (pentru notefree):

Pot folosi nu mai o cartela? vad ca e dual sim

| notefree a răspuns:

Da poti folosi una sau doua

| anaaandr17 a răspuns:

Evita E-boda.

| amuitat a răspuns:

Eu mi-am luat Prestigio Wize A3 costa 450lei dar l-am luat de la carrefour cu reducere si era299lei
E ff bun are 4.5 inch si mi-a mers si mortal kombat 10 dar ma scotea pe sg dar online mergea binisor
La carrefour mereu is refuceri

| amuitat a răspuns:

Ps. Pe acest telefon trebuie sa descarci fb si multe aplicati ca nu le are dar se pot descarca