| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Imi recomandati un telefon bun si ieftin, gen S3? Funda happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G Pro Lite, LG G2, LG L70

| hp8510p a răspuns:

Motorola Moto G

| Kadze a răspuns:

Heii. Eu am un NGM Dynamic Racing 2 e super mișto..camera de 8 mp mai multe detalii găsești pe google, e și ieftin. Ar mai fi Samsung Galaxy Neo.și nu mai prea știu :-s.

| welovetoparty07 a răspuns:

Pai un telefon ca un S3 e cel putin 1000 de lei din pacate... poti sa iti iei un S2 la mana a 2a

| anonimus123987 a răspuns:

Nu cred ca poți avea calitatea necesara dacă nu plătești pentru ea... calitatea și prețul sunt direct proporționale! DACĂ VREI CEVA BUN TREBUIE SA PLĂTEȘTI! Mai bine cumperi mai rar telefoane, dar mai bune