| Raven5 a întrebat:

Îmi spuneţi cum pot să trimit melodii şi poze de pe S4 pe alt telefon? Prin bluetooth.
Nu stiu cum.Am o tableta Samsung, pe aia ştiu dar pe telefon nu, cred că pentru că are ultima versiune Android 5.0.1
Am încercat să intru în descărcări dar nu-mi arată toate fişierele descărcate! Să-mi spuneți cât mai repede.

Răspuns Câştigător
| baby0bby02 a răspuns:

Intri in fisiere unde ai muzica descarcata nu in playlist si tii degetul pe melodia care vrei so trimiti apoi partajare->bluethoot

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

E simplu, activezi pe ambele BT, dispozitivele trebuie sa fie asociate.
intri in file manager, acolo apesi lung si selectezi partajare

| Scorpiel a răspuns:

Nu e vorba de alta versiune de android, tot ce trebuie sa faci e sa te asiguri ca atunci cand activezi bluetooth-urile sunt ambele vizibile, spor.