| anonim_4396 a întrebat:

In ce consta cache-ul galeriei unui Samsung galaxy xcover 2, s2, s3, core, note etc...? Am un xcover 2 si galeria are 200 mb cache, ce poate sa contina? nu vreau sa pierd vreo poza sau altceva... Sugestii?

2 răspunsuri:
| MaxiEcho a răspuns:

Pai dacă te referi la memoria pe care o găsești când dai pe Setări>Stocare, Memorie cache pe aia poți sa o ștergi!
Eu în memoria cache am 3 mb și îl golesc de câteva ori pe zi!
Depinde ce jocuri ai sau ce aplicații dar pozele sau ce ai tu în galerie nu au nicio legătură!

| Bătăiosu_Adelin_1996 a răspuns:

Daca ai multe poze iti sugerez aplicatia "CRAM" ai aceeasi calitate la poze dar cu memorie mai mica, transforma mb in kb