| AlexandruDut a întrebat:

Incerc sa activez optiunea de 5€ Orange Young si nu imi trimite mesajul de confirmare. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| ursey a răspuns:

Fa-ti un cont la Orange pe site cu numarul tau si vezi acolo problema sau suna la 444 pana la urma si intra in legatura cu un operator poate te lamureste mai bine

2 răspunsuri:
| ursey a răspuns:

Daca acum ai bagat credit si erai in perioada de gratie trebuie sa inchizi si sa redeschizi telefonul sa se activeze creditu la ei pe site

am patit si eu la fel nu puteam sa-mi activez optiunea nici de pe site la ei imi aparea cont inactiv

| AlexandruDut explică (pentru ursey):

L-am inchis dar tot nimic. Multumesc oricum.

| ursey a răspuns (pentru AlexandruDut):

Fa-ti un cont la Orange pe site cu numarul tau si vezi acolo problema sau suna la 444 pana la urma si intra in legatura cu un operator poate te lamureste mai bine