| Teodora_Madalina_1992 a întrebat:

Intrebare intrebatoare, de ce trebuie sa platesc schimbarea cartelei Orange din moment ce am cartela de cel putin 4 ani si in fiecare luna imi incarc cu 5euro. totusi 61 de lei mi se pare cam mult... voi ce parere aveti? chiar as dori un raspuns de la Orange helper

1 răspuns:
| Scorpiel a răspuns:

Asta e politica lor, de fapt toti operatorii cer bani pentru schimbarea cartelelor. Eu i-am pacalit pe cei de la Vodafone sa-mi schimbe cartela spunand ca am nevoie de un microsim ca mi-am schimbat telefonul si abia asa mi-au schimbat-o pe gratis.