| cosminasss a întrebat:

Iphone 4 sau 4s are probleme cu semnalul?

5 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Depinde de reteaua in care esti+ locul in care stai. adica prin locurile muntoase nu o sa ai prea mult semnal.

| Greece2000 a răspuns:

Buna, Din cate am citit despre iphone 4s ar fi urmatoarele probleme:

-Uneori nu recunoaste simul(problema care se spune ca s-ar rezolva cu inlocuirea microsimului cu unul normal taiat)

-Semnal slab

-Bateria se descarca foarte repede

-Siri nu functioneaza intotdeauna

-Probleme la activarea telefonului

Despre iphone 4 ar fi:

-probleme cu semnalul se pierde in totalitate daca este tinut in palma

-picarea conectivitati la internet si necesitatea unui resetart. Funda?

| Deea157 a răspuns:

Iphone s4 la mine nu are probleme cu semnalul. Dar al unei prietene da.

| LinaCobarstean a răspuns:

4s e mai bun la semnal ca 4 simplu. totusi depinde de zona unde esti. orice telefon are probleme cand semnalul e prost in zona

| Anja_Alexa_1974 a răspuns:

Depinde si in ce retea esti.