| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Iphone 4 sau Lenovo a328? Argumentati va rog!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo A328 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5xxk6s.php

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand iphone urile doar daca nu faci prea multe pe el. Si eu am un iPh 5 si as vrea sa trec pe android. Bateria tine 6-8 ore.

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Iphone 4 pentru ca Lenovo a328 a avut si sora mea si merge groaznic, merge greu rau dupa o luna cam asa. In schimb Iphone 4 merge foarte bine. Il recomand.

| Puicki a răspuns:

Iphone 4