| TheTimeKiller a întrebat:

IPhone 5 SH sau LG G2 32 GB nou? De ce?

6 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

LG-ul e mai bun! Recomand LG!
Baftawinking

| Kampion a răspuns:

Mai zic inca un raspuns. LG-ul face poze bune. Si are si componente bune! Intrece orice iphone!

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

LG-ul
de ce? uita-te putin la configuratie si la componente.o sa te prinzi
sau incearca G3-ul,asta face sigur orice iphone la tot

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Si in al doilea rand ...pretul,pana si G3-ul e mai ieftin in jur de 1800 lei(pe eMAG)

| TheTimeKiller explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Nu vreau G3, bateria si luminozitatea ecranului ...nu merita. La G2 ma gandesc de mult, am avut HTC One si l-am vandut pentru ca se incingea rau si bateria tinea doar 4-5 ore sop. La iPhone ma gandesc de cand a aparut 4s, dar nu am avut bani sa-mi iau. La iPhone nu-mi place ecranul mic, il cam face inutilizabil in jocuri. M-am gandit la iPhone ca vad toate vedetele si oamenii importanti ca au asa telefon...nu am avut niciodata iPhone. Pe android imi place ca pot experimenta rom-uri CloudyG3, MIUI, ClodyFlex etc.

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Cred ca orice telefon se incinge asa....pt ca atunci cand te joci de exemplu, toate componentele functioneaza, cand ti.am raspuns prima data si.a luat un var G3 ul, si si ala se incinge....eu am Allview A5, quadcore ...si si asta se incinge, pana acum tiate pe care le stiu se incing, mai ales daca sunt la incarcat si te hici pe ele