| YouJo a întrebat:

IPhone 5c sau iPhone 5s? Ce să aleg?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5s alegi pentru ca 5c este iphone 5 cu carcasa noua.5s are chip mai bun camera senzor si multe altele

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5S (64GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Iphone 5s.
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 5S, asta dacă nu îți dorești să ai o bucată de plastic în buzunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.altex.ro/iphone-5s-apple-16gb-4-8mp-wi-fi-space-gray uite de ai i il iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ti se potriveste dar iti spun de acum ca o sa ai probleme cu Iphone. Mult mai bun si mai ieftin este un android.

| gingergirl1 a răspuns:

5s, normalwinking

| Htp555 a răspuns:

Nokia lumia laughing

| 1965764323578865543 a răspuns:

5s
sau incearca iphone 6 gold plus eu am si este foarte bun

| N0Nam3xD a răspuns:

5c