| amaliastefania2000 a întrebat:

Iphone 5s sau Samsung galaxy s4?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

De cat un S4 mai bun ar fi un LG G2...dar dintre iPhone 5S si S4 as alege oricand S4!

| RaduTN a răspuns:

IPhone 5S= Un telefon elegant.
Galaxy S4= Un telefon performant.

| DimLight a răspuns:

Tab 4

| SweetMinion a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| Dzeko7 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| Daniel2836 a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| OvidiuDrg a răspuns:

Ei bine,IOS este bine optimizat,se misca mai fluient decat androidul,dar nu si rezistent...
Samsung este altceva,andorid, ecran SUPER AMOLED, ceva mai rezistent...dar nu e la fel de bine optimizat...
Sincer, as prefera S4, aici intervine liberul arbitru din tine.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Samsung galaxy s4 acesta http://bit.ly/1xYWV3q

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Daca pana acum ai avut un telefon cu android, incearca si ios-ul...happy
iphone 5s are un design mai elegant... Samsung galaxy s4 e mare. daca esti fata, ti s-ar potrivi mai bine un iphone 5s