| Mentalist09 a întrebat:

Isi merita banii un iphone 3gs nou?
Adica..stiu ca telefonul este din 2009, e cam vechi, dar la bugetul meu pentru un telefon de aprox. 6milioane e bun? Zic nou...
Daca nu, imi recomandati un telefon pana in 6 milioane?(chiar si second)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| StanMadalina11 a răspuns:

Nu-ți recomand să-ți iei un iPhone 3 deoarece soft-urile se tot înoiesc și nu poți să te bucuri de ele pe telefonul ăla. Ți-aș recomanda să-ți iei un alt telefon, un telefon nou, cu Android... Măcar e nou, beneficiezi de soft-ul cel mai nou și dacă n-ai așa mare nevoie de un telefon foarte performant e perfect pentru tine orice smartphone... Cum ar fi un Samsung happy poate un Samsung young happy sper să-ți fi fost de folos răspunsul! Succes!

| Larisa16 a răspuns:

Eu zic ca acest telefon nu isi merita bani si mult mai bine ar fi s iti iei un s3 mini sau un Allview h2 hubo