| anonim_4396 a întrebat:

La ce numar trebuie sa sun ca sa imi activez optiunea pentru.5 euro pe Orange? Ca stiu ca pana acum iti incarcai telefonul cu 5 euro si primeai mesaj daca vrei optiunea cu 2000 de minute si nu mai stiu ce.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand faci incarcarea la un anumit chiosc sau chiar la ei, la Orange, scrie acolo pe bon ce ai de facut.

| OnuOnulică a răspuns:

Suna la (*100#).

| lpavel a răspuns:

Fa-ti cont pe site-ul lor si vei vedea mai multe optiuni, vei avea parte de mai multe informatii, vei putea activa direct de pe net orice vrei si multe alte avantaje... este gratuit sa-ti faci cont, nu te costa nimic! O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*100# si ai acolo oate optiunile.

| Anonima08 a răspuns:

*100#