| scp3008 a întrebat:

La reincarcare de cartela prepay Orange, exemplu 6 euro cat termen de valabilitate si cat termen de gratie primesc? Am citit undeva la 300 de zile de termen de gratie? Sunt in confuzie daca perioada respectiva de gratie o primesc daca activez o optiune sau numa pentru simpla reincarcare?
In perioada de gratie se poate transfera credit pe alt numar?
Am un numar vechi ce nu folosesc dar nu vreau sa-l pierd

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 300 de zile gratie si 30 valabilitate, pentru simpla incarcare.
Dar nu poti transfera decat in perioada de valabilitate