| Marriaaa a întrebat:

La Samsung galaxy s3 imi apare ca am un mesaj necitit de cateva zile. Le-am sters pe toate, am repornit telefonul si tot nu dispare. Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Apasa pe acel ''mesaj necitit'' si vezi ce se intampla!winking
Ori lasa-l asa sau du-te la magazinele Vodafone/Orange/Cosmote (de unde ti-ai luat telefonul) si ei te pot ajuta! big grin

| annakiss a răspuns:

Iti apare la mesaje necitite straight face

| Marriaaa explică (pentru annakiss):

Nu apare. Pe ecran, la casuta aia de mesaje : apare 1. Ca si cum as fi primit un mesaj. Dar nu e nimic. Nu e niciun mesaj.

| tibitm a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details Incearca cu aplicatia asta happy bafta

| Karina_Trifan_1995 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu marriaaa daca ai rezolvat te rog sa ma anunti si pe mine kiss