| Floryn9 a întrebat:

La telefonul Samsung Galaxy S3 mini are o optiunea de comenzi vocale de bifat sau ceva de genu asta?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu are o astfel de optiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai o astfel de optiune in telefon, imi pare rau. Dar cred ca poti sa iti pui o aplicatie asemanatoare lui Siri de pe iPhone. Era una si special facuta pentru Android.

O zi placuta happy

| Floryn9 explică (pentru anonim_4396):

Cum se cheama aceasta aplicatie?

| Floryn9 explică (pentru anonim_4396):

Am gasit Skyvi (Siri for Android) dar nu-mi place pentru ca trebuie sa fii conectat la net cand vrei sa folosesti aplicatia!

| Floryn9 explică (pentru anonim_4396):

Dar ceva in limba romana nu are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Floryn9):

Din cate stiu nu au toate limbile disponibile. Uite aici cateva programe ce poti sa le incerci sa vezi daca au romana (desi nu cred).

Vlingo Virtual Assistant
Speaktoit Assistant
Skyvi
Iris
AQ for Droid

O seara placuta happy

| MarianAlex112 a răspuns:

Nu