| almaz a întrebat:

Lenovo Vipe X2 sau Lenovo S90? ce părere aveți?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe hartie Vibe pare mai bun, un procesor mai mare, un ecran cu o rezolutie mai buna.

Eu tocmai ce am un s90 de 2 saptamani si se misca destul de bine, aproape la fel de bine ca HTC one m7 care l am avut inainte si e la jumatate de pret

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo Vibe X2 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......m4dqcw.php

Toate cele bune!

| ion1731 a răspuns:

S90 e vibe x - logi ca vibe x2- pro e mai bun, sau ia-ti mai bine deam vibe z2 pro happy