| SuperGirl122222222222 a întrebat:

LUMIA 535...Are cineva? Sa imi spuna si mie cum merge telefonul. eu am citit pe internet ca touch-ul merge extrem de prost si ca face figuri. Va rog cine il are sa imi zica si mie cum functioneaza.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se aude bine in casti. El are 2 cartele. Eu nu folosec de cat una ca am DIGI nelimitat in orice retea. Aceasta cartela n-o pot pune de cat pe slotul 2 care este 3 G. Slotul 1 este 4 G si nu recunoaste cartela. Toate contactele din telefon sunt recunoscute ca fiind pe slotul 1 ceea ce este o idiotenie. Trebuie sa le iei pe rand si sa le muti pe slotul 2. Cand intrii acolo a sa schimbi ai doua butoane patrate 1 in stanga si 2 in dreapta. Daca apesi pe 2 trebuie sa fii foarte atent sa pui varful chiar pe 2. Daca apesi mai in dreapta putin iti recunoaste ca si cand ai fi apsat pe 1 (care este in stanga) vrea sa sune si spune ca n-ai cartela. Am facut un cont de Yahoo si am incercat sa-l sterg deoarece a luat parola gresit. Nu se poate sterge nici parola dar nici contul. Am cautat toate instructiunile pe net si degeaba. Acum am scris la Microsoft sa vedem ce raspuns imi dau dar nu ma astept la o rezolvare deoarece si aia sunt idioti. Sa nu ai tu optiunea de uninstall in locul in care ai instalat ceva? Sunt cam dezamagit!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am eu. Nu de mult. Nu-ti pot da prea multe detalii. Are abia 4-5 zile la mine. Dar merge extraordinar de usor dar cu unele erori. Sunt putin cam nemultumit de el din cauza faptului ca meniul este cam ciudat si cu lipsuri. Voi vedea dupa o luna.

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Salontanul):

Dar touch-ul merge ok? In casti se aude bine? Eu sunt foarte pretentioasa la telefoane. Am deja.dar vreau sa il iau va sa il pastrez sa zic asa.Dar nu vreau nici sa arunc bani degeaba? si apropo.ce erori da?

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Salontanul):

Mersi.m-am lamurit. eu voiam sa cumpar varianta cu un sim.dar nu mai cumpar nimic. Am vazut ca merge si tastatura prost.si pe net cand dai zoom..merge touch-ul de parca ar fi de 2 lei. Si eu sunt obisnuita cu ecran de 5, 5 " 1020/ 720p super amoled. Deci nu mai dau banii pe porcaria aia. Mersi ca mai lamurit.

| Salontanul a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Mersi pentru apreciere!

| Salontanul a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Se aude bine in casti. El are 2 cartele. Eu nu folosec de cat una ca am DIGI nelimitat in orice retea. Aceasta cartela n-o pot pune de cat pe slotul 2 care este 3 G. Slotul 1 este 4 G si nu recunoaste cartela. Toate contactele din telefon sunt recunoscute ca fiind pe slotul 1 ceea ce este o idiotenie. Trebuie sa le iei pe rand si sa le muti pe slotul 2. Cand intrii acolo a sa schimbi ai doua butoane patrate 1 in stanga si 2 in dreapta. Daca apesi pe 2 trebuie sa fii foarte atent sa pui varful chiar pe 2. Daca apesi mai in dreapta putin iti recunoaste ca si cand ai fi apsat pe 1 (care este in stanga) vrea sa sune si spune ca n-ai cartela. Am facut un cont de Yahoo si am incercat sa-l sterg deoarece a luat parola gresit. Nu se poate sterge nici parola dar nici contul. Am cautat toate instructiunile pe net si degeaba. Acum am scris la Microsoft sa vedem ce raspuns imi dau dar nu ma astept la o rezolvare deoarece si aia sunt idioti. Sa nu ai tu optiunea de uninstall in locul in care ai instalat ceva? Sunt cam dezamagit!

| Nutzuu a răspuns:

Eu ți-aș fi recomandat! Este foarte bun! După update, touch-ul merge perfect! L-am luat acum 4 zile! Nu am probleme cu el! Tastatura perfectă! Navigare rapidă! Recomand!