| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa-mi iau iPhone 6! Este atat de super! Dar nu stiu ce culoare, space gray sau silver?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Asta depinde de preferințele tale.Eu prefer telefoanele pe culori închise(negru sau gri). Sunt culori elegante și se potrivesc la orice ținută(asta dacă mi-ar păsa, dar cum nu-s "pițiponc", nu-mi pasă! laughing ). Succes

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După părerea mea, mai ales că eşti băiat, aş zice că iPhone 6 space gray este mai potrivit :)

Vezi linkul :
http://s1.ibtimes.com/......mockup.png

Toate cele bune.

| KodrutZ a răspuns:

Wow, te-ai gindit sa iti iei aifon shase? Esti atit de gay! Dar nu stim daca pasiv sau activ. Probabil pasiv, ma gindesc eu.

| RaduTN a răspuns (pentru KodrutZ):

laughing Mai lasă măi utilizatorii în pace laughing Dacă vrea să-şi cumpere Aifon ce-ai cu el? laughing Şi de unde şti că-i gay? rolling on the floor

| KodrutZ a răspuns (pentru RaduTN):

Nu ai vazut cum a formulat intrebarea? Mi-l si imaginez fandosindu-se si gindidu-se ce husa cu Pantera Roz o sa isi cumpere. Sau nu, cu Hello Kitty! Un putoi care n-are nici buletin da' are parinti suficient de imbecili cit sa ii ia telefon care costa cit vreo 4 salarii medii. Mdah, pe astia nu o sa ii las niciodata in pace. Nu ca as fi frustrat, mi se rupe, daca un rahat de telefon de 5000 RON chiar mi-ar face viata mai buna, uite in secunda doi as mai deschide un tab la browser si mi-as comanda unul, ci fiindca e ceva complet anormal. Nu esti in stare sa te exprimi ca lumea nici in limba materna, nu ai nici o coerenta in gindire, dar vrei telefon de j'de milioane. Riiiight...

| RaduTN a răspuns (pentru KodrutZ):

Mi sa părut şi mie cam prostănac dar nu m-am gândit că o fi gay.
Dar i-auzi la el " Este atât de super! " cred că s-a uitat la carcasă şi gata, cel mai bun telefon din lume.

| KodrutZ a răspuns (pentru RaduTN):

"Este atit de super!" spuse Georgeta, pardon, Georgel, dupa care batu din palme si sari de bucurie executind si o pirueta esuata ce il lasa in fund pe asfalt. Pantalonii roz, mulati, se murdarira de praf, insa lui nu ii pasa. Statea asezat pe asfalt cu miinile impreunate in fata gurii si un zimbet timp pe fata. In curind va avea aifon! - citat dintr-o capodopera inca nescrisa.

| johnny01 a răspuns:

Sincer, as alege gri. Si gusturile nu se discuta. Alege de care vrei tu pentru ca, il vei pastra o perioada buna de timp. Asta daca esti o persoana cu respect de sine. Success

| AntonioOvidiu a răspuns (pentru johnny01):

Si eu ma gandeam to gri!