| dantul a întrebat:

M-am mutat azi pe Digi Mobil. Am minute am tot in afara de Internet. Am citit undeva ca trebuie sa ma duc la VPN. Ma duc acolo si-mi trebuie Parola... Nu-mi aduc aminte sa fii pus o parola. Cum pot sa o schimb? Sau sa o aflu actuala parola?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici: http://www.digicorp.ro/setari-apn-digi-mobil/
S-ar putea ca telefonul sa nu-ti ceara celaelate setari doar numele si APN. N-ai spus ce telefon ai. Sunt cateva setari si aici: http://www.rcs-rds.ro/......rnet-mobil
Ele sunt valabile pentru multe telefoane de la aceeasi firma. Nu trebuie sa bagi parola care ai primit-o la internetul pe PC. N-au legatura.

| dantul explică (pentru Salontanul):

Htc One m7

| Salontanul a răspuns (pentru dantul):

Ai la ghidul DIGI exact Htc One.

| dantul explică (pentru Salontanul):

Merci mult. A mers. Ai funda. O zi frumoasa.

| Salontanul a răspuns (pentru dantul):

Mersi si eu. La fel si iti doresc sarbatori fericite!

6 răspunsuri:
| alexfanmetin2 a răspuns:

La ce te refari parola la telefon sau router? daca e la router te uiti pe el atent peste tot de nu si e pe telefon trebuie sa-i intrebi pe ei