| Alv4r0 a întrebat:

Mă întreabă cineva dar eu nu folosesc WhatsApp și nu știu, persoana aceasta se află într-un grup pe așa numita aplicație WhatsApp și dacă vrea sa sune sau sa trimita vocal ii cere să permită video, microfon și le are dezactivate, automat de cate ori va putea sa sune până nu permite acestea nici persoanele de pe grup nu vor primi apelul lui?
Sau cum este?

Răspuns Câştigător
| Xexexexexer a răspuns:

Trebuie sa intre in setarile telefonului la Permisiuni si sa activeze de acolo microfonul si toate alea.

N-au treaba persoanele de pe grup, el nu poate trimite nimic, dar poate fi sunat de altii.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pai atunci cand cere sa permita pentru microfon si toate alea, trebuia sa dea accept de pe ecran.Simplu.Persoana in cauza se teme nu cumva sa fie ascultata prin telefon? laughing Altfel nu pot sa-mi inchipui unde este baiul.

| Hyperion7 a răspuns:

Așa e