| oanaX a întrebat:

Ma tot suna 1234. Stie cineva de ce? Am raspuns dar nu vorbeste nimeni. App sunt pe telekom.

4 răspunsuri:
| Eduaard a răspuns:

S-o îndrăgostit de vocea ta rolling on the floor

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Nu stiu daca si la tine e asa, dar exista o aplicatie prin care un prieten( de exemplu) te poate suna de pe numarul lui dar cu ajutorul aplicatiei, tie sa iti apara 1234.

| Nicole_Andrada_1999 a răspuns (pentru KwonJiyongParkJimin):

Cum se numeste aplicatia? Te roooog raspunde.

| KwonJiyongParkJimin a răspuns (pentru Nicole_Andrada_1999):

Nu imi amintesc si am si telefonul stricat. Iti spuneam daca stiam. Stiu doar ca ai nevoie de euro (credit) ca sa poti suna folosind acea aplicatie. Stiu de ea de la o colega. Un coleg o suna, iar ei ii aparea ca se apeleaza singura. Are numarul ei salvat in agenda. Intr-o zi ii suna telefonul si ii aparea ca ea se suna si a raspuns si in clasa colegul respectiv ne-a spus de aplicatie.