| Stefan2341 a întrebat:

Mai exista vreo actulizare la iphone 4 dupa ios 7.1.2? multumesc.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai există altă versiune de iOS - vezi linkul :
http://www.everyi.com/......-ipad.html

Toate cele bune.

| AtomiX a răspuns:

Eu rulez acum pe un iPhone 4s IOS 8.3.dar am auzit ca IOS 8 merge cam greu pe iPhone 4 ca el are doar un procesor etc. oricum, ar trebui sa primesti actualizare de la Apple cand apare vreo versiune pentru telefonul tau.

| Stefan2341 explică (pentru AtomiX):

Mi-a aratat pe ituness ca o sa primesc o actualizare pe 30.5. 2015. Acum vedem ce actualizare imi face big grin

| Striker14 a răspuns:

Nu cred ca au mai facut...telefonul e destul de vechi acum, si o noua versiune de iOS l-ar face sa mearga prost.

| Stefan2341 explică (pentru Striker14):

Nu stiu ce sa zic am 7.1.2, si mi-a zis ca primesc o actualizare pe 30.05. 2015 waiting

| Striker14 a răspuns:

Mna...poate fi doar stability update sau ceva, asteapta pana pe 30 si veziwinking

| SoftGsm a răspuns:

Nu mai exista.