| Geralddd a întrebat:

Merge bine ios 8 pe iphone 4s?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merge chiar bine happy merge cât de cât...

| Kamakura a răspuns:

Nu! fratele meu avea galaxy young duos si mergea incet. Apoi și-a luat 4s si mergea bine de tot. Peste 5 zile și-a facut update. Acum merge putin mai repede decat young, si nu mai poate sa ia ios 5 inapoi.
Comparatiebig grinaca galaxy young ar avea 1 punct, 4s cu ios 5 ar fi de 4 puncte, iar cu ios 8 cu 1, 5 puncte. Nu iti pune ios 8! e malefic.
De ce face Apple asta? uite povestea. Cand a aparut iphone 4s s-au imbulzit ăia să il cumpere. Apoi a facut update la ios 6 si a mers si mai bine 4s, dar 4 s-a facut prost. Uite aici: A aparut acum iphone 6 si ios 8 care merge bine pe iphone 6 dar prost pe 4s. Au facut asa ca sa ne luam mereu modelu cel mai nou de iphone.
phui... m-am descarcat...

| strambulici a răspuns:

Merge, dar vor iti zic sa mai astepti pentru ca, multi au actualizat iPhone-ul de la iOS7 la iOS 8 si s-au trezit cu mari probleme pentru ca iOS 8 deocamdata nu este optimizat pentru versiunile hardware de pe iPhone-urile mai vechi. Aplicatiile se incarc cu 50% mai greu. Asteapta pana apare versiunea imbunatatia care va fi lansata in urmatoarele luni.

| Blanka120 a răspuns:

Mie imi merge destul de bine happy