| Copindean_Adelina_1990 a întrebat:

Merge Selfie Stick la telefon Lg? Daca da, prin ce aplicatii sau setări.
Va rog mult!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu cablu de la butonul stickului sau prin bluetooth.

| mihailmarian a răspuns:

Nu ai nevoie de o aplicatie anume, eu mi-am luat de aici un selfie stick https://www.smart-products.ro/produse/selfie-stick si a functionat fara nicio aplicatie impreuna cu LG g 3. Doar bluetooth

| MarianAnt a răspuns:

Selfie Stick-ul merge la orice telefon și nu îți trebuie nicio setare sau aplicație, selfie Stick-ul are un cablu care îl conectezi la telefon