| George20123 a întrebat:

Merita, desi suntem in 2015, sa iau un iphone 4s? stiu ca e destul de vechi si demodat, dar m-ar interesa parerea unui posesor de iphone 4s.

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Este ok daca e nou, dar cum e telefonul vechi se deschid greu aplicatile gen camera, dar estere ok telefonul, 5s mi se pare mult mai bun

| Adminul000 a răspuns:

Nu este diferenta prea mare pe langa iphone 6, doar ca iphone 6 e putin mai mare si merge putin mai repede, nu este mare chestie, eu zic sa iti iei iphone 4 ca nu este mare diferenta

| AspirinaDeInima a răspuns:

Da,merita ca inca nu este asa de demodat 4s.Sau daca vrei sa iti iei ceva mai nou(dar mai bine ramai cu gandul la 4s) iti iei un Iphone 5.