| AbcDaBcDe a întrebat:

Merita sa cumpar telefonul Allview p6 life?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu merita.
Desi are camera principala de 8 MP mai mult de 5 MP nu e...
Iar cea secundara nici vorba nu e de 2 MP este o camera VGA.
Allview este o firma de telefoane cu telefoane chinezarii. Chiar daca arata bine si par bune la inceput cu timpu o sa iti dai seama ce am vrut sa zic.
Oricum eu nu iti recomand. Daca vrei la pretul acesta iti fac 5-10 recomandari de telefoane.

| AbcDaBcDe explică (pentru OnuOnulică):

Zimi recomandarile

| OnuOnulică a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Recomandarile mele ar fi: Samsung I8262 Galaxy Core, LG D290 L Fino, LG L70, Nokia 630 Lumia, Nokia XL, Karbonn A19, Motorola XT1021 Moto E, Lenovo A536, Overmax Vertis Expi 5010, Acer Liquid Z5, Sony Xperia M C2005
Alegerea e a ta.
Bafta!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu este bun telefonul, autonomia bateriei este foarte slaba, camera la fel, doar designul telefonului este frumos.

| Calvin199s5 a răspuns:

Allview este cel mai slab tip de telefon, te îndrum spre un Samsung s3 - s2 ai fi foarte mulțumit.
Sa va iasă din cap prostiile cu aceasta firma, este o firma din România care face telefoane cu camera de fata și spate cu pixeli multi, doar atât. În rest...telefoanele sunt foarte slabe, Samsung e cel mai bun și este primul în lume deci.
Funda?