| Luissa123 a întrebat:

Merita sa cumperi un telefon secondhand Samsung galaxy s2, cu o mica zgaraietura doar, la pretul de 350 ron?

7 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Nuuu cu bani astea daca, cauti bine gasesti s3big grin

| MarianAlex112 a răspuns:

De unde esti? ca un prieten vrea sa il dea cu 350 Samsung s3 nu are probleme. a plecat acum o ora spre buc nu stiu daca la dat.

| KALASHER a răspuns:

Cât de cât. Încearcă să mai negociezi puțin. Găsești și cu 250.

| proscanandrei70 a răspuns:

Da, dar verifica telefonul. Sa nu fie fake, sa se miste bine, sa mearga orice la el, etc. Funda?

| Luissa123 explică (pentru proscanandrei70):

E pe internet.ce fac in cazul asta? Nu prea am cum sa verific

| proscanandrei70 a răspuns:

Cand primesti produsul ai voie sa il verifici. Si daca nu iti place il poti refuza.

| Crisbv a răspuns:

Eu zic mai bine nu. Am cumparat o tableta si tot asa avea o mica zgarietura si s-a extins pe tot ecranul ca panza de paianjen. Oricum tu faci cum vrei